Jenny har vært på valpeshow på Dogs4all i dag. Hun synes det var en morsom opplevelse, og fikk knallfin kritikk av dommeren!
Betsy og Jenny var på sitt første valpeshow i helga. Det gikk fantastisk bra! Begge var trygge og glade, lykkelige sjarmtroll. Betsy ble best i rasen begge dager. De fikk strålende kritikker av begge dommerne. Særdeles lovende! Se mer på Betsy og Jenny sine skrytesider.
I går var vi så heldig å få besøk av en gjeng Askepotter❤️ Gjensynsgleden var stor, både blant to og firbeinte. Noen nye bekjentskaper ble også gjort. Vi er virkelig heldige som har så flotte Askepottfolk til voffsane herfra😊❤️😊 I dag fyller Blidfisene 4 mnd...tida flyr.
Det som er fantastisk er jo å høre hvor flott det går med valpetassene i sine nye hjem. De takler det meste på strak labb! Ingenting er bedre enn tilbakemeldinger om at de er trygge og tillitsfulle
Noen av dem har reist langt, i både bil, fly og tog(inne i kabinen selvfølgelig) og det har gått over all forventning. Fantastisk at de takler den store verden så bra!
Lykke til alle sammen, jeg gleder meg til vi sees igjen
Askepotts Allerførste Glede har røngtet hofter og albuer. Hun er fri på begge! Det er helt supert. HD:A
AD:0
Nyeste kommentarer
09.08 | 11:42
Gratulerer med drektigheten 😊 Håper jeg blir en av de heldige som får kj...
21.06 | 09:04
Hei! Sendte deg mail for litt siden, gjerne svar når du har mulighet. Mvh Eloise :)
19.06 | 10:38
18.06 | 18:41
Hei 😊 Har sendt mail, kanskje den har kommet i søppelposten? Blir...